Проzа
Маятник (Аудіокнига)

Ми завжди намагаємось видавати бажане за дійсне і навпаки. Ми завжди прагнемо до тих місць, в яких були найщасливішими, навіть якими б ілюзорними вони не здавались на перший погляд. Тільки на перший погляд.
А що…
Якщо все до чого ви прагнули, все чого так ненаситно бажали, за що боролись зараз балансує на тонкій межі під назвою “фатум”?

Якщо любов – це відповідь, тоді яким насправді було питання.”

Головна героїня роману перебуває у постійному пошуку: спочатку їй вдається волею випадку знайти людину, якій вона ладна віддати власне серце, людину, яка стане більше, ніж просто сенсом її існування і коли омріяна взаємність ниткою обривається на півшляху до щастя – трапляється непередбачуване…

Довгоочікуваний роман Леони Вишневської під назвою “Маятник” – це історія, яка сколихне ваші серця. Це беззаперечний доказ того, що дива таки т р а п л я ю т ь с я.

ЗАВАНТАЖИТИ роман “Маятник” ви можете абсолютно БЕЗКОШТОВНО на сайті.
Пряме посилання – http://leona-v.com/mayatnuk

2 comments
 • Вікторія
  Лис 20, 2014 (12:51)

  Книжка, яка читається навіть не за один день, а за один подих. Книжка, яка вміщає в собі стільки мудрості, обрамленої в прості слова і невимовну легкість сприйняття і прийняття.
  Жодної нав”язливості, жодних непорозумінь. І всі барви емоцій так просто зрозуміти і пережити. І цінності – тотожні до власних. Ресурсно. Дякую, Леоно!

  • Леона Вишневська
   Лис 20, 2014 (15:41)

   Ваші слова безцінні. Саме такі враження і стають основою для натхнення. Спасибі)

Leave a Comment

Name*
Email*
Website

*