Розділові знаки між думками
Зроби спочатку щасливим того, кого бачиш щодня у дзеркалі.

У кожного з нас всередині є маленькі паразити, які поступово виїдають м’якоть душі, які шматочок за шматочком знищують віру у власні сили, які заважають думати, сподіватись, прагнути, дихати. Це істоти, яким не підвладне відчуття часу, з’являються вони іноді безпідставно, а все частіше – через страх невідомості. Є ж така фобія, чи не так? Ми живемо у світі, де не знаєш чого очікувати навіть від власної тіні.

Сумніви. Варто з явитись тільки одному несміливому натяку – як ти починаєш вигадувати різноманітні нісенітниці, на кшталт “Може, справді це не моє.”, “У мене на лобі написано, що я невдаха?”, ” Я надто огрядна в цій сукні”, “Вони всі бачать мене наскрізь!”, “Я ніколи не зможу зробити це.”

Буває так, захопившись процесом пошуку, ми забуваємо про кінцеву мету або ж, досягнувши її – відчуваємо, що чогось не вистачає. Невже те, до чого ми так натхненно прагнули насправді зовсім не те що нам потрібно? Чи навпаки – в процесі пошуку ми переросли те, що раніше шукали : хто розуміння, хто визнання, а хто  любов.

Життя до смішного таке постійне у своїй мінливості. Ніколи не сумнівайтесь у власних можливостях, навіть якщо за спиною стоїть сотня невігласів, вигукуючи на вашу адресу  : “Нічого путнього не вийде”. Повірте, досвід вчить протилежному. Головне вчасно схаменутись і змінити пластинку;)

8B6CsYFRhao

1 comment
 • Диана
  Кві 03, 2014 (19:50)

  Леона!

  Я глибоко захоплена Вашими віршами, словами, фразами, які проникають до самого серця викликаючи мурашки … Кожне відео дявлюсь і поринаюсь у ту неймовірну безодню краси рядків найріднішої мови. З Ваших вуст вона звучить неповторно і водночас тендітно. А ті історії, які я з радістю перечитую на Ваших сайтах зачіпають за живе, оскільки в них бачу почуття, які мені до болі знайомі. Це надихає, додає сил, вражає…

  Дякую за Вашу творчість. Вона заслуговує не просто уваги, а того, щоб Вас чула вся Україна.
  Щиро вдячна Вам.

Leave a Comment

Name*
Email*
Website

*